Kilka słów o nas - przedszkole na Morenie

Przedszkole Martolandia funkcjonuje nieprzerwanie od roku 2009. Głównym celem, który nam przyświecał było stworzenie miejsca ciepłego, radosnego, do którego zawsze chętnie będą przychodzić i wracać wszytkie dzieci.


Chcieliśmy, aby każdy Maluch czuł się u nas na tyle dobrze, by poranne rozstanie z Rodzicami nie było dla niego stresem i by niecierpliwie czekał na każdą kolejną wizytę w Martolandii.
 

Dotychczasowa ponad dziewięcioletnia działalność przedszkola, utwierdziła nas w przekonaniu że nasze założenia zostały spełnione a synonimem Martolandii jest uśmiech i radość dzieci i rodziców. 

Obecnie Martolandia składa się z dwóch placówek we Wrzeszczu przy ulicy Żywieckiej oraz na Morenie na ulicy Myśliwskiej. 


Kadra pracownicza to doświadczone, wyedukowane, cierpliwe oraz serdeczne osoby. W każdej z grup znajduje się dwóch wykwalifikowanych nauczycieli oraz jedna osoba do pomocy.

Dokładamy wszystkich starań aby codzienne zajęcia rozwijały dzieci, a spędzony czas w przedszkolu był pięknym przedłużeniem dzieciństwa.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym przedszkolem
 

ul. Myśliwska 22/4-5morena@martolandia.pl tel. dyrekcja: 504 270 002(czynny Pn-Pt 9:00-17:00)