Witamy serdecznie wszystkich Rodziców !

Niepubliczne Przedszkole „Martolandia”  powstało we wrześniu 2011 roku, jako kontynuacja działającego wcześniej , od 2009 roku Ogniska Przedszkolnego. Głównym celem, który nam przyświecał było stworzenie miejsca ciepłego, radosnego, do którego zawsze chętnie będą przychodzić i wracać wszytkie dzieci.

Chcieliśmy, aby każdy Maluch czuł się u nas na tyle dobrze, by poranne rozstanie z Rodzicami nie było dla niego stresem i by niecierpliwie czekał na każdą kolejną wizytę w Martolandii.
 
Dotychczasowa ponad czteroletnia działalność przedszkola, utwierdziła nas w przekonaniu że nasze założenia zostały spełnione a synonimem Martolandii jest uśmiech i radość dzieci i rodziców. 

Obecnie Martolandia składa się z dwóch placówek we Wrzeszczu przy ulicy Żywieckiej oraz na Morenie na ulicy Myśliwskiej. 


Kadra pracownicza to doświadczone, wyedukowane, cierpliwe oraz serdeczne osoby. W każdej z grup znajduje się dwóch wykwalifikowanych nauczycieli oraz jedna osoba do pomocy w przedszkolu.

Dokładamy wszystkich starań aby codzienne zajęcia rozwijały dzieci, a spędzony czas w przedszkolu był pieknym przedłużeniem dzieciństwa.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym przedszkolem.
 

ul. Żywiecka 5Cwrzeszcz@martolandia.pl tel. dyrekcja: 578-270-002(czynny Pn-Pt 9:00-17:00)